Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Siedlce

Menu

O firmie

Współpracujemy z największymi importerami części motoryzacyjnych w Polsce takimi jak MOTO-PROFIL, INTER-PARTS, MOTOGAMA. 

ata-car-logo-partner.pngFirma Handlowo-Usługowa „ATA-CAR” Sp. Jawna to hurtownia, sklep i serwis samochodowy, który stawia na wysoką jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie klienta. Jako spółka rodzinna szeroki nacisk kładziemy na rozwój rynku lokalnego poprzez współpracę z krajowymi producentami i dostawcami. Obsługa klienta, zarówno detalicznego jak i hurtowego oraz usługa naprawy samochodów jest wykonywana kompleksowo i solidnie.

Ata-Car - sklep motoryzacyjny z zewnątrz

Początki naszej firmy sięgają 1990 roku. Wtedy to oferta obejmowała tylko i wyłącznie sprzedaż części do samochodów krajowych i zagranicznych. Z upływem lat profil działalności się zmieniał i w chwili obecnej w ofercie naszej firmy posiadamy części i akcesoria do większości samochodów europejskich i azjatyckich. By sprostać dynamice rynku od roku 2000 roku jesteśmy dystrybutorem marki Fleetguard zaś od roku 2008 występujemy również pod marką PROFI-AUTO. Zajmujemy się dystrybucją części samochodowych, dostawczych, filtry do maszyn rolniczych, budowlanych i transportu. Doświadczenie oraz fachowość naszej kadry pracowniczej zapewni Państwu bezpieczne i trafne zakupy. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów szczególną uwagę skupiamy na filtrach i częściach znanych i sprawdzonych producentów takich jak Fleetguard, PZL Sędziszów, Hengst, RTS, Blue Print, TRW, INA, Rottinger jednak naszej oferty nie ograniczamy tylko do nich i w naszej firmie można nabyć zamienniki na każdą kieszeń. Staramy się posiadać na stanie magazynowym możliwie szeroką gamę produktów tak aby dostosować ofertę do potrzeb i wymagań naszych wszystkich klientów.

Jesteśmy w stanie zaproponować w procesie zakupu i naprawy Państwa samochodu, szeroką gamę części oryginalnych oraz zamienników w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

Zobacz galerię zdjęć »